X
تبلیغات
رایتل

واقعا اثربخشه... میدونی چی رو میگم؟!  

اینکه خودمو بجای قاشق یا لقمه ای که قراره توی دهانت بره، بذارم بعدش صدامو ظریف کنم و جای اون حرف بزنم و با آب و تاب درباره شوق و اشتیاقم به رفتن توی دل تو صحبت کنم! 

بعد تویی که تا چند لحظه پیش از خوردن اون یه قاشق یا لقمه امتناع می کردی، حالا با خنده ای بر لبت و برقی در چشمان تیله ایت به سمت من اومده و دهانت رو باز می کنی و به این روش شاید دو سه لقمه دیگه رو هم نوش جان کنی!!! دیگه یه پا آرتیست شده مامانت 

این مایه بسی خرسندیه و البته واقفم به این نکته که اثربخشی این ترفند هم مانند اثربخشی ترفندهای پُست « پیروز میدان نبرد » دیری نمی پاید و باید متوسل به راه هایی دیگر شویم ولی همینشم غنیمته نه؟!!  

پانوشت : از وقتی غذاخور شدی یعنی حدود شش ماهگیت اصلا بدغذا نبودی و هرچیزی که برات درست میکردم میخوردی خیلی قشنگ، برای همینم من از امتحان کردن چیزای متنوع و غذاهای جورواجور هراسی نداشتم و میدونستم که میخوری، هر روز هم یه مدل غذایی برات درست می کردم. تا شیر خودمو میخوردی حسابی تپل مپل بودی ولی بعد از اینکه از شیر گرفتمت اشتهات برای غذا کمتر شد و با ورجه وورجه ها و تخلیه انرژی در روزت خب همون غذایی که میخوردی هم می سوزوندی دیگه برای همین هر کی تورو می بینه میگه از اون دفعه لاغرتر شدهولی واقعا اینطور نیست وزنت کم نمیشه ولی کند میره بالا در عوض قدت بلندتر میشه عزیزکم!!!  

ادامه مطلب هم خالی از لطف نیست

خودت قضاوت کن دیگه!!! 

مهدیار در شش ماهگی                                   مهدیار در سه سالگی 

 تاریخ : سه‌شنبه 11 خرداد 1395 | 10:06 | چاپ | نویسنده: آرامش | نظرات (0) (0 لایک)
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.